KONST / Litografier / Färglitografi 15243333
nr 1524 3333
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 59/100. Färglitografi, bildmått: 47x39 cm, yttermått inklusive ram: 66x51 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:45:56
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)